Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A diszkalkuliát mivel lehetne...

A diszkalkuliát mivel lehetne "gyógyítani"?

Figyelt kérdés
A barátom 21 éves, és nem vették neki észre, hogy ilyen gondokkal küzd, érettségin is épphogy csak átment matekból. Szeretnék neki segíteni, hogy tudjon rendesen számolni, megszeretném tanítani neki az órát. De mondta, hogy már többen próbálkoztak vele, de mindig elfelejtette egy idő után. Milyen eszközökkel tudnék segíteni rajta?
2011. dec. 27. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én is diszkalkuliás vagyok és próbáltam megtanulni számolni, de nem megy. Fejlesztgetni lehet,pl az órát meg lehet tanulni sok gyakorlással, de matekzsenik sosem leszünk :)
2011. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
En diszkalkulias vagyok ,viszont tudom az orat ,bar kell 1-2 perc hogy tudjam mennyi az ido rajta a mutatok miatt.
2016. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!