Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytornász szak. Van aki...

Gyógytornász szak. Van aki ezt tanulta/tanulja vagy szeretné tanulni?

Figyelt kérdés
Újabban érdekel ez is viszont lenne pár kérdésem. Konkrétan milyen munkát végezhet egy gyógytornász? Milyen órák vannak nagyjából (és mennyi)? Lehet másik szakkal párosítani? Meg úgy egyáltalán miért ezt a szakirányt választottad/választod?
2012. jan. 4. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75-80%ot kéne. Szeptembertől tanárhoz is fogok járni. Talán sikerül.
2012. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja azért ennyi, mert mondom ezt csak harmadiknak jelöltem, de sajnos ez a 410 orvosira kevés lesz :( majd jövőre. Azért ennyi, mert felsőfokú nyelvvizsga, emelt érettségi és kitűnő érettségi ;) a kémiát és a bioszt még nem tudom, tavaly érettségiztem és ezekből csináltam most kiegészítőt. De a bioszt nagyon elrontottam, így nem számíthatok ennél több pontra.
2012. máj. 23. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!