Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkanélküli álltal indított...

Munkanélküli álltal indított tanfolyam Az lenne a gondom, hogy januárban elkezdtem 1 munkanélküli álltal finanszírozott tanfolyamot és szeretném otthagyni mit tehetek?

Figyelt kérdés
Szeretném ott hagyni a tanfolyamot ami érdekelt volna mert rájöttem nekem nagyon nehéz és hosszú az út ,még az utazás nem is annyira gond inkább az hogy nem értem a dolgokat és most 1 hétig beteg voltam,keresetpótlot még nem kaptam elvileg akkor nem kell fizetnem igaz?tudom kell indok de aki hülye az hülye eröszakkal nem tarthatnak tanfolyamon nem?sürgös köszi!
2012. febr. 2. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm,szerintem először magyarázd el a tanfolyamot tartó tanárnak,hogy te agyilag kevésnek érzed magad ehhez.Aztán várd meg a reakcióját.Lehet,hogy megpróbálja elmagyarázni neked türelmesen az alapoktól a dolgokat és akkor világos lesz(azért gondolom,egy józan paraszti eszed neked is van) ,aztán ha akkor se megy,akkor hagyd ott.


Ha meg azt mondja,hogy jólvan,nemkötelező,aki hülye,az hulljon ki a rostán,akkor meg tényleg nem neked való,legalábbis nem annál a tanárnál...az egyszer biztos.

2012. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod más örülne ilyen lehetőségnek.. te meg mert nehéz ott hagyod... hát ha kell fizesd ki a büntetést!
2012. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudod örültünk is neki de a tanár szó szerint lehülyézi a többieket is tehát nem csak én nem értem egy valamit mire megértek már a másikban vagyunk,nekem gyors.
2012. febr. 2. 12:57
 4/4 anonim válasza:

Szerintem akkor is ki kell fizeted az egész tanfolyamot, mert végülis ha abbahagyod akkor valaki elől elvetted a lehetőséget aki lehet végigvitte volna és ezért nekik ez a bevétel kiesik...(persze nem mondom 100 %-ra h így van, ez csak az én véleményem)

Amúgy milyen tanfolyam?

2013. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!