Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre szeretnék menni a...

Jövőre szeretnék menni a Semmelwies egyetemre TF-re, matematikából fel vagyok mentve, attól még felvehetnek?

Figyelt kérdés
és ha elvileg nem,akkor fizetősre sem?? vagy fizetősre 'bárkit'?
2012. szept. 25. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem kitétel a matematika érettségi, vagy beszámítják helyette egy másik tantárgy eredményeit is, akkor természetesen minden további nélkül felvesznek, attól függően, hogy mennyi pontot szerzel. Bár én nem tudom, hogy ott mennyi matek van, de már máshol kérdezték, hogy matek felmentés esetén felveszik-e az embert az orvosira. Persze, őt is felveszik, ha nem kitétel a matek, viszont ott kőkemény matematika van, szóval valószínű, hogyha valaki nem érti a matekot, akkor szenvedni fog csak vele, rosszabb esetben ki is hullik.
2012. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!