Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Figyelembe veszik a későbbiekb...

Figyelembe veszik a későbbiekben (állásjelentkezésnél), hogy hol végeztem el a szakács szakot? (Gundel vs kisvárosi iskola)

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni. Szakácsnak akarok tovább menni, de nem tudom eldönteni, hogy hogy döntsek. Jelenleg estire járok és ez mellett már most el tudnám kezdeni a kisvárosi szakácsképzőben a szakot (2 éves mindkettő). Tehát érettségi után már csak 1 évet kellene járnom nem 2-őt. Viszont a Gundel egy jó hírű vendéglátóipari iskola. Az érdekelne, hogy ha valahova jelentkezem munkára akkor figyelembe veszik, hogy hol végeztem? Tehát, ha a Gundelbe végzek előbb vesznek fel egy szakács állásra mint egy mezei iskolában végzett másik embert? Gundel 50 km-re van (Budapesten, kb. napi 3 óra utazás összesen). A kisvárosi iskola 30 km és 1,5 óra utazás naponta.

Ti mit ajánlotok? Megéri még egy + év és + utazás, hogy a Gundelre járjak? Későbbiekben kifizetődik?



2012. okt. 6. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a hosszútávú célod, az hogy elszakácskodj hazai kisebb éttermekben, vagy szakács legyél jó nevű helyeken. Ez egy hosszútávú befektetés, az elején biztos hogy nem térül meg, csak később.
2012. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen hosszútávra. Külföldre szeretnék menni miután elsajátítottam a magyar konyhát, hogy még többet tudjak tanulni és végül egy saját étterem a cél.
2012. okt. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!