Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező lesz 2013-ban az...

Kötelező lesz 2013-ban az emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

A 2013-as érettségivel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy megy az a pletyka hogy kötelező lesz az emelt szintű érettségi!

Én most 2012-ben érettségiztem,és nem lett meg a pontom,de idén újraérettségizem. Most nem vagyok benne biztos,hogy kell-e akkor az emelt vagy sem! (Amúgy NKE-RTK-ra jelentkezem újra)



2012. okt. 17. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Naponta leírom: nem. De bizonyos szakoknál bevezetik. Nézz utána, ilyen szakról van-e szó.
2012. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most linkelem legalább huszadszorra. Legalább azt a keresőt használjuk néha. Na mindegy itt a link.


[link]

2012. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utánna olvastam én is, de mindenki össze-vissza beszél...
2012. okt. 17. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:
A felvi a hivatalos az nézd az osztálytársnak meg az okoskodóknak ne.
2012. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz, kiderül, hogy nem össze-visszabeszélésről van szó, hanem van az "azt hallottam, hogy kötelező lesz" és a "felv.hu-n olvatam, hogy csak néhány szaknál lesz" csoport. Mindig kérdezz rá, honnan hallotta az illető.
2012. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!