Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szombaton központi felvételi!...

Szombaton központi felvételi! Ti hogyan készültök? Milyen tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én is azon diákok népes táborába tartozom, akiknek szombaton központi felvételit kell írniuk, de tartok a dologtól.


Helyileg, a magyar- és a matektanárunk is tartott előkészítőt, de a többség még a törtekkel való műveletekre sem emlékezett. Ezzel pedig azokat is hátráltatták, akik jobbak közé tartoznak, mert a tanár figyelme inkább rájuk irányult.


A matektól azért félek, mert hajlamos vagyok arra, hogy izgalmamban túlságosan is kapkodjak... és elrontsak olyan dolgokat, amilyenek más helyzetben kisujjból mennek.


A magyar nyelvtani része egy pillanat alatt megvan, de az irodalommal már akadhat egy-két problémám. Attól tartok, hogy előszednek majd benne valami olyan szólást/közmondást, amiről azt sem fogom tudni micsoda... mert ilyen is szokott lenni benne. Na, és ugye ott van a fogalmazás, aminek bele kell férnie a negyvenöt percbe :/


Nagyon izgulok, mert ezen áll vagy bukik, hogy a következő négy évben továbbra is itt szenvedek ebben a lepukkant kisvárosban, vagy sikerül, egy jobb, színvonalasabb helyre kerülnöm :) :/


Felvételizők/ volt felvételizők! Ti milyen tanácsot tudnátok adni nemcsak nekem, hanem az összes felvételi előtt álló diáknak?



2013. jan. 16. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hány pontotok lett?

Nekem magyar 36 matek 28, ismerősömnek 43 39, békés megyei átlag 32 es 21.

2013. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
39magyar, 32matek
2013. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!