Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet hulye kerdes de a...

Lehet hulye kerdes de a kozmetikus nem adhat igazolast igaz?

Figyelt kérdés

Mult heten kellett volna mennem de anyunak nem.volt penze es a kozmetikus csak.ma fel egyre adott idopontot.

Sulibol hazakellett jonnom mert mar csomoszor.attetettem az idopontot es nem lenne pofam megint.

Ilyrnkor mit csinaljak??

(bocsi a hibakert telefonrol vagyok)


2013. ápr. 3. 10:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
95%
Anyukád leigazolja, ha még van lehetősége.
2013. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyet meg igazlohat csak kifog akadni..(mint mindenen)
2013. ápr. 3. 10:23
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért mondtad hogy jó neked a ma fél 1?

Kozmetikus nem adhat igazolást,szép is lenne,szaladgálnátok műkörmöshöz is igazolásést,atyaég...


Ennyire sürgős műszempillát tetetni?

2013. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert mar vagy 4szer mondtam le es nem tudott mas idopontot adni
2013. ápr. 3. 10:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elsonek koszonom szepen a valaszt!!
2013. ápr. 3. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
A kozmetikus valóban nem adhat. Ugyanakkor ha nem azért mész kozmetikushoz, mert műszempillát szeretnél, hanem valamilyen bőrgyógyászati betegség miatt, akkor egyrészt anyukád tényleg tudja igazolni, vagy ha jó fej a házi orvosotok, megkérheted, hogy írjon egy igazolást. Amúgy általában a házi orvosok adnak igazolást, ha pl. azt mondod, fájt a torkod egy kicsit, és nem érzed jól magad. Az enyém ,aaki most már a fiam orvosa, mindig mindenre írt igazolást, de a férjem orvosa is simán kiírja az embert szabadségra elég kamu indokokkal. Ettől függetlenül nem szép dolog lógni:)
2013. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De ez most nem logas..ha tudnam attetenem maskorra de nem merek mar szolni neki

Muszaj ma elmennem mert nagyon ego lenne ha atrakatnam megint.

Remelem anyu leigazolja...

Amugy nem muszempillat tetetek...nem tudom honnan szeditek..

2013. ápr. 3. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

semmi ciki nincs áttetetni. Inkább mondd le, mint h oda se mész. Egyébként én se értttem soha az ilyen embereket, keress másik kozmetikust vagy várj pár hetet, amikor tényleg ráérsz. Az első az iskola. Persze más ha vmi nagyon nagy szükséged van rá, de akkor anyukád igazolná is.

Lehet csak nekem fura nekem 14 évesen nem volt fontosabb egy kis arckezelés, mint a suli

2013. ápr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szülő egy tanévben max. 3 napot igazolhat. Anyukád ír egy papírt / beírja az ellenőrzőbe a mulasztásokhoz, hogy x.x-én családi ok miatt hiányoztál. Ennyi az egész.


Amúgy meg legközelebb tényleg szervezd okosabban, akik dolgoznak, annak alig van szabadságuk, ezen felül orvosi táppénzes papírt kell vinni és mi is megoldjuk. Nekem is volt fodrász, aki egy hónappal előtte egy délelőtt 10 órás időpontot akart adni, nekem meg nincs annyi szabadságom,hogy egy évben 12 napot arra vegyek ki, hogy fodrászhoz menjek. Van bőven kozmetikus, keress másikat vagy ezzel közöld, hogy csak 3-4 után érsz rá.

2013. ápr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Délután egy óra után miért kell igazolás? Minket elenged az osztályfőnök (ha nem egész nap hiányzunk, és normális az indok pl. ez lehet fodrász/kozmetikus is).
2013. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!