Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kéne izgulnom érettségin?...

Kéne izgulnom érettségin? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kedden fogok szóbelizni, de nagyon izgulok, főleg az irodalom miatt, mert a tanár nagyon is komolyan veszi! A 4 évben mondhatni rendesen tanultam, egyszer volt kettesem év végén többi 3-4-5, és most is érettségire csak tanulgattam, tehát átolvastam, néha megpróbáltam visszamondani, de nagy zűrzavar van a fejemben, és félek hogy szóbelin egy szót nem tudok majd mondani:/

2013. jún. 23. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!!


Bízz magadban! Olyan nincs, hogy nem tudsz semmit mondani! :)


Ezt a két napod még használd ki, tanulgass! már csak azért is, hogy nagyobb önbizalommal menj szóbelizni.


Szerintem a tanárok is kedvesebbek lesznek, ha látják, hogy igyekszel.


Csak ügyesen :)

2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne, de fogsz. Így megy ez. :-)
2013. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom a legjobbat kihozni.
2013. jún. 23. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kell attól félni, hogy egy szót sem tudsz mondani.

Én magyarból olyan tételt húztam amit egyszer se olvastam el (nem is volt meg kidolgozva), és vázlatnak másfél oldalt írtam róla, csak a szöveggyűjtemény alapján.

Ha még tanultál is rá, jól fog menni, amint kihúzod a tételt elmúlik az izgulás.

2013. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nyugodj meg! :) HA tényleg olyan sokat tanultál akkor biztosan tudni fogod csak most érzed így , abban a helyzetben minden eszedbe fog jutni. Amúgy meg a tanárok sem akarják megszívatni a diákokat, nekik sem jó ha nem tudod, nem nyernek rajta semmit. Gondolj arra hogy érettségi után mindenki azt mondja, hogy nem egy nagy dolog.
2013. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem az én tanáromnál is így lesz a helyzet.
2013. jún. 23. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!