Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres az orvosi...

Mennyit keres az orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus?

Figyelt kérdés
Olvastam a szakleirást és nagyon tetszik! El lehet vele helyezkedni? Másrész az is a kérdésem, hogy keresztféléves felvételiken indul e államilag finanszirozott szakok ? Ezt azért kérdezem mert ezt az évet kihagyom egy ujabb érettségi tantárgy miatt. De félévkor nem tudom folytatni ?
2013. júl. 30. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik resze tetszik? A labor, vagy a kepalkoto? Csak mert nagyon nem ugyanaz! Itthon a fizu diplomas minimalber, elvileg most meg emelnek rajta, szoval olyan 140-150 ezerre saccolom, cafeteriaval, veszelyessegivel egyutt.

Kulfoldon a kepalkotokat nagyon keresik, fokent Irorszag, Dania, Anglia. Ott atszamitva 800 ezertol 1, 2 millioig terjed a ber. A laborosokat portugaliaba szoktak hivni, az is jo, csak oda ugye nem eleg az angol. Apropo angol, nem art hozza, ha vannak kulfoldi terveid, raadasul a szakdoganal is sokat segit, mert a medicai cikkek jelentos resze angol es ritkabb a nemet. (ha nemetes vagy, persze az se gond, csak angollal konnyebb) A keresztfelevet nem tudom, szerintem egyeteme valogatja. Nalunk nem kezdhetnel. (Pecs) Ha van meg kerdesed a szakkal kapcsolatban, nyugodtan irj. :)

2013. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy miből fogom vissza fizetni a tandijat, hogy külföldre mehessek nem tudom. Anglia vagy Irország ?
2013. júl. 30. 12:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a képalkotó része tetszik. Másrészt még megjelölöm a Mentőtiszti kart ! Arról mi a véleményed esetleg tapasztalatod, mit hallottál róla? Fizetés ? Külföld?
2013. júl. 30. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat kulfoldrol rohogve visszafizeted, emiatt szerintem ne aggodj. Mondjuk azt vedd figyelembe, hogy nem konnyu szak, sokat kell tanulni es kulfoldon is csak akkor kapkodnak, ha jo vagy! A mentotisztrol nem tudok sokat, nem azt tanulom, de oszinten szolva en itthon biztos nem mennek mentosnek. Nagyon durva mennyit es mit! dolgoznak annyi penzert. Ez hivatas, csak az birja, aki ugy is tekint ra, nem csak mint munkara. Egyebkent van mentos ismerosom, hat nem mondom, hogy boldogan megy dolgozni, de o mar tul van a 40-en, biztos belefaradt picit.
2013. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!