Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi diákigazolványomon...

Az egyetemi diákigazolványomon a NEK adatlapomon található fénykép lesz rajta?

Figyelt kérdés

Általában nem csinálok nagy ügyet a rosszul sikerült igazolványképekből, de ez tényleg nagyon gáz lett, mert a helyi okmányirodában borzasztóan megy az igazolványkép készítés. Nem tudnám kicserélni Photoshoppal a NEK adatlap képét? Van mellette egy képazonosító szám. Ez arra szolgál, hogy ne tudjunk "hamisítani"?

A "csúnya rossz bűnöző" jellegű hozzászólásokat nyeljétek le légyszi. :)


2013. aug. 22. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

általában mindenkié gáz, és ez van

ne cseréld ki,mert lebuksz, ellenőrzik, és ezt büntetik, esetleg menj be még egyszer az okmányirodába, és mond azt, hogy elveszett, hátha csinálnak még egyet, de sanszos, hogy, a gépben megvan nekik, és újra kinyomtatják, de nem biztos.

Egyik ismerősöm ott dolgozik, és gyűjtik a gáz képeket, és flesselnek rajta :D

2013. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, az enyém is nagyon gáz

pedig jól nézek ki....

az arcom is tiszta... de ezen a képen mint egy pattanásos varacskos disznó xD

2013. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! már most megcsináltattad ezt a NEK adatlapot? érdemes lenne nekem is már most bemenni?
2013. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is már voltam bent, és az enyém olyan, mint egy bűnözőé. Már csak az hiányzik, hogy fogjam azt a táblát, amin a számok vannak. :D
2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!