Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 2014-es központi...

Szerintetek a 2014-es központi felvételi nehéz lesz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek nehéz lesz a 2014-es központi? Tavaly azt mondták , hogy nagyon nehéz volt és tavaly előtt olyan nehéz volt , hogy lejjebb vitték a ponthatárokat. Ezt azért tudom mert tesóm is tavalyelőtt felvételizett. Idén számíthatunk kicsit könnyebbre?
2013. nov. 20. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Reméljük, hogy nem lesz annyira nagyon nehéz. Én is most fogok felvételizni és, rettenetesen félek a matektól. :SS

Egyébként hová jelentkezel? :)

2013. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is a matektól félek nagyon :S örülök ha lesz 25 pontom matekból. Debrecen, Csokonai, te?
2013. nov. 21. 15:58
 3/24 anonim ***** válasza:
Hát amikor én írtam, a magyar könnyebb, a matek nehezebb volt.
2013. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a tavalyi könnyű volt, de a felvizsga.hu-n még régebben azt szavazták meg, hogy a 2013-as nagyon nehéz volt, és sok helyen olvastam hogy a magyar tanárok is azt mondják, hogy idén könnyebb lesz. Amúgy nagyon remélem hogy könnyű lesz, én is most felvételizek :DD A matek nem nagyon megy :/
2013. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok egyedül a matekkal. Szerintem nagyon nehéz a matek feladatsor. A mi sulinkban vannak előkészítők és a nagy matekosoknak is csak 25 pont jön össze.
2013. nov. 21. 21:10
 6/24 Jedwardlove ***** válasza:
100%
Én tavaly felvételiztem.És kb. úgy mint,most ti én is nagyon rágörcsöltem. De most így visszagondolva nem kellett volna. Kezdjetek meg oldogatni feladatlapokat (könyvesboltokban is lehet kapni magyart,matekot egyaránt) valamit a régebbi feladatsorokat is megcsinálhatjátok. Nekem is a matek ment nehezen. 26 pont lett,de csak mert közbe azon idegesítettem magam,hogy nem fognak felvenni. A feladattípusok minden évben kb. ugyanazok. Aki nem olyan penge matekból,az magyarból nagyon el tud húzni. Nekem viszonylag jó lett a magyarom (41pont). De igazából az idővel is problémátok lesz,nem feltétlenül a feladatok nehézségével. Minél több példát oldotok meg,annál tapasztaltabbak lesztek,és könnyebben fog menni. Szerintem nem lesz feltétlenül nehéz,habár mindenkinek más szint a nehéz. Sok sikert kívánok mindenkinek!:)
2013. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én is idén felvételizek, és a matektól félek nagyon.:S

Eddigi próbálkozásaimnál 27 pont volt a max.matek, és 41-42 max. magyar.:/

Remélem jobban fog sikerülni a matek.:S

2013. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6. válaszoló, köszi!! :) Én még nem csináltam egyben matek felvételit, de egyszer 7 feladatból 25 sikerült. :/ És az ilyen sok pontos utolsó feladatok nem mennek jól. :/ A magyarban tudok csak reménykedni.
2013. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én is most fogok,a tavalyi matekom 31,a magyar 42 lett.Nézzétek meg a 2012-t,az nagyon nehéz.
2013. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A matektól én is nagyon félek, nagyon béna vagyok ... de örülök, hogy nem csak nekem vannak ilyen gondjaim. :P

De hátha a magyar jól fog menni. :-)

2013. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!