Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ÁOK-sok! Első félév anatómia...

ÁOK-sok! Első félév anatómia anyagát van esélyem megtanulni 9 nap alatt a félévi vizsgára?

Figyelt kérdés
Óriásai gázban vagyok, elszartam az időt s nem tanultam meg rendesen. Az első zhm valahogy meglett, nem is tudom, hogy a másodikra más dolgok miatt nem lesz annyira időm tanulni, de remélem az is meg lesz, viszont a félévi vizsga más tészta és 9 napom lesz rá. Van esélyem egyáltalán? :(
2013. nov. 23. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ahelyett, hogy ide kérdéseket írogatsz, inkább tanulsz, akkor nem lesz problémád.
2013. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Mindenki más ütemben tanul. Vki pár nap alatt is képes megtanulni, és jó jegyet kap, vki meg rászán két hetet, aztán mégis megbukik.

Neked kellene ismerned a saját képességeid...

Egyébként meg sopánkodás helyett állj neki. Még el sem kezdődött a vizsgaidőszak, úgyhogy még biztos nem 9 napod van...

2013. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem kezdődött el, de most nincs időm, mert másra tanulok. Amúgy gyorsan tanulok szerintem, csak még nem tudom megítélni, mert gimiben soha semmire nem tanultam. Itt viszont muszáj
2013. nov. 24. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!