Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerdán matek dolgozatot...

Szerdán matek dolgozatot írok. Tavaly mikor írtunk 4-es lett pedig nagyon sokat tanultam rá. Nálunk Romániában a 4-es jegy nem tudom mennyi Magyarországon de Romániában 10-es-től osztályoznak és a 4-es nagyon rossz jegy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Puskázni nem merek.
2009. dec. 4. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire rossz a helyzet talán érdemes lenne különtanárhoz járni, hogyha anyagilag ezt tudjátok vállalni...
2009. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Azért annak oka van, hogy a sok tanulás ellenére sem sikerült jól. Én a fiaimtól ilyeneket hallok: elszámoltam, elnéztem, kifutottam az időből, nem erre készültem, másnak is rossz lett, stb.

Az igazi októl függ az orvoslás módja. Ha valamit konkrétan nem értesz, itt megkérdezheted, sokan kérdeznek ilyeneket és kapnak is választ.

2009. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
milyen anyagból lesz ez a doga?
2009. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!