Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2-es (matekból) és a 3-as...

A 2-es (matekból) és a 3-as (töriből) félévkor rossz jegy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tisztességgel tanultál magadhoz képest akkor nem.
2010. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

én nekem is az lesz, de én tényleg semmit nem tanultam a félévben :), évvégén jobb lesz...

16f

2010. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
elég rossz, főleg úgy, hogy érettségi tárgy mindkettő. ha az még messzebb van, és általánosba jársz, akkor azért gáz, mert ott nem illik ilyen rosszul tanulni. egyedül akkor elfogadható, ha most kezdted a középiskolát, és még nem szoktál bele. akkor még van időd javítani.
2010. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem te is tudod, hogy rossz jegy...

az a kérdés h mit akarsz kezdeni magaddal az életben, ha szaksuliba mész vagy ott tanulsz, akkor nem az lesz a fontos h hányas vagy ezekből

meg különben is ha úgy érzed, hogy többre lennél képes, akkor rossz jegy, ha nem, akkor ez van

2010. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én eggyikkel se lennék megelégedve. Vagyis a kettessel biztos nem. A hármassal inkább, de mivel töriről van szó, azzal se.

De szerintem én is csak kettes leszek matekból. =/

2010. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Matek 2-es gáz, igen!


Írd össze, hogy mit nem értesz matekból, aztán szerezzél egy matektanárt, aki elmond mindent 1-2 óra alatt, amit nem tudsz már féléve. Én ezt csináltam. Hatott :)


A matekot csak meg kell érteni, az a baj hogy a tanárok úgy tanítanak hogy senki ne értsen belőle semmit, nem tudom, hogy ezt direkt csinálják, vagy csak nem tudnak tanítani, de az biztos, hogy sosem értettem mit dumál egyik-másik az órán :)


Ellenben ha egy tanár csak veled foglalkozik, hát pénzbe kerül, de nem kell elhívni sokszor, a fontosabb dolgokat kérded meg tőle, akkor úgy tök hamar rájösz mindenre, megérted, és onnantól kezdve tudni fogod megoldani a feladatokat. Ennyi az egész. És lehet, hogy 4-es matekos leszel.


A töri az mástészta, ahhoz tanulni is kell, azzal sok idő elmegy, úgyhogy abból szerintem jó a 3-mas :)

2010. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
74%
ensosem tanulok ra es meg is 5 os vagyok eleg csak hallgatni amit mond a tanar ennyi szeged 2 ik legjobb sulijaba jarok szoval azt ne haljam hogy azert mert szar suliba jarsz :P
2010. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
az elobb a torirol beszeltem az elozo valaszolo vagyok
2010. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak rendes tanárok, meg vannak bunkók :)

Én egyik suliban 2-es, a másikban 4-es voltam töriből, pedig nem változtam meg közben.

2010. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége... Haver többször is javított a 2-ért (év végén) és most egyetemen a legjobbak között van analízisből.
2010. jan. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!