Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az osztályba klikkes...

Miért van az osztályba klikkes csoportok? Mikor fog kialakulni egy rendes osztály? Sajnos van 2 olyan lány (17-18 éves) aki lebukott na és aki velük nincs jóba azt csúfolják, kiröhögik stb.

Figyelt kérdés
Van rajtuk kívül 4 lány akik jóba vannak velük ők alkotnak egy csoportot röhögnek meg minden.Viszont akivel én jóba vagyok azt a lányt se szeretik(17-18 éves lányok)kiröhögik meg minden ezáltal engem se kedvelnek.Szerintetek mikor alakul ki egy jó osztályközösség?Most kezdtünk idén.Szeretnék mással is jóba lenni,de nehéz.És ez olyan rossz érzés :((
2014. febr. 14. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha ott vannak azok a 17-18 évesek nem hiszem hogy alkotni fogtok vagy csak később amikor megint megbuknak vagy benől a fejük lágya... -_- amit nem hiszek mert 17-18 éves korba inkább elgondolkodnék az életemről hogy hova akkarok menni stb. ne foglalkoztok velük csufoljátok ki őket te a barátnőd és az egész osztály :)
2014. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet

Van egy csoport akik über kockák másról nem tudnak beszélni mint a wow,lol stb...

Másik csoport az az igazi "énvagyokafaszagyerek" típus.Azzal dicsekednek ,hogy berugtak stb..

Én illetve a barátom egyik klikkbe se tartozunk bele.

F16

2014. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ők meg azzal menőznek,hogy cigiznek meg buliznak minden hétvégén stb.A többiek meg akik nem azok a hülyék stb.
2014. febr. 15. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:
de most komolyan ez menő hogy be rúgnak , azt se tudják hol vannak ,hogy jöttek haza?! Nagyon büszkék lehetnek a szüleik rájuk...
2014. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja és akkor még dogáknál is mindent kipuskáznak és ők vannak felháborodva ha rájuk szólnak :///

Nem értem miért nem lehet ennyi idősen olyan lenni,hogy segítik a "kisebbeket" ,normálisak velük erre pont az ellenkező aki nem szimpi azt szekálják stb

2014. febr. 15. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!