Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem már az évvégét,...

Csak én érzem már az évvégét, gyerekek? ;D

Figyelt kérdés
Lehet azért,mert már szervezik.a ballagást(a hetedikesek),vagy mert mi a bankettet,vagy csak a jó idő,de én nekem olyan "mindjárt évvége " érzésem van.Vagy ez csak a 8.miatt van?;)

2014. febr. 11. 06:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ti mar szervezitek a bankettet?:o Mi meg a ballagasi dalokat sem tudjuk, azt sem hogy ki lesz a parunk meg semmi... Amugy en meg nagyon nem erzem es meg messze is van :/ :D 14/l
2014. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja,ofő egyetemre jár,és nem igazán lesz ideje évvégén...:D Szóval,már "szervezzük",de igazából beszélgettünk róla,hogy pl.énekelni fogunk,verset mondani,honnan legyen a kaja,szülők jöhetnek-e ...stb.:) én érzem!! :DD
2014. febr. 11. 14:13
 3/14 anonim ***** válasza:
húú nekem mondod? Én azután éreztem nagyon ezt a miután megírtuk a felvételit.Most is eléggé érzem, szívás is mert tanulni kell. fúj:D
2014. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja,fúj.:D Nekünk is szívás,csomó dogát írunk...:P
2014. febr. 11. 18:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Én félévzárás után éreztem :D Most már annyira nem.

Amúgy holnap írok nyelvtan tz-t, és mindig elrontom (alig van, akinek jó jegye van belőle, pedig nem vagyunk analfabéták, csak kb. betéve kell tudni a tk-t). Szorítsatok így ismeretlenül is :D

Egy 9.-es

2014. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na akkor én mondok valami bíztatót. Az egyetemen, ahova járok, tegnap kezdődött a tavaszi félév, de rögtön az első napom el is maradt, mert csak egy (4 órás) gyakorlatom lett volna, de olyan kevesen voltunk (4-en), hogy a tanár hazaküldött bennünket, hogy majd jövő héten a másik csoporttal összevonttan lesz az első alkalom. Ma meg az első előadásomról elaludtam, az utána következő, amelyikre meg beértem az meg megint elmaradt, úgyhogy elindultam a városba, hogy elintézzek valamit, amit meg nem tudtam elintézni, míg végül visszamentem egy olyan előadásra, amit meg fel se vettem hivatalosan, csak azért mentem be rá, mert érdekelt. Na az meg is volt tarva, oda is értem időben, de az meg nem tűnt valami érdekesnek, úgyhogy lehet nem is fogok rá járni. Szóval a mai napon is nagyon hatékonyan sikerült elcsinálnom az időt. :D Pedig megfogadtam, hogy nem fogok egy óráról sem hiányozni, és rögtön az elején elrontottam. Na lényeg, hogy én még nem is rázódtam bele igazán abba, hogy egyáltalán elkezdődött a tavaszi félév. De az is igaz, hogy ez lesz nekem az utolsó, és a tavaszi félévek mindig sokkal gyorsabban eltelnek, mint az ősziek, és nálunk a szorgalmi időszak csak május 16-áig tart, utána 19-étől vizsgaidőszak lesz, ami viszont eltart július 4-e péntekéig, úgyhogy bár nekem most már nem lesz sok vizsgám, de a korábbi években rendszeresen majdnem a fél nyár elment a vizsgaidőszakokkal.
2014. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3#.Én dícséretes ötös vagyok nyelvtanból,országoson 3.ik lettem;)) Menni fog az nyugi és szorítok!;) 4#.Hajrá neked is,főleg,hogy utolsó éved!;) Kitartás!;)
2014. febr. 11. 20:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy általánosban én is full ötös voltam nyelvtanból, és én is nyertem versenyeket, most meg ilyen 3-asokat kapok (de szinte mindenki) :D De jövőre új tanárt kapunk, akkor hátha jobb lesz.
2014. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek,de a tanárok mindig lerontják ezt az érzést...:D Miután megírtuk szombaton a felvételit hétfőn egyből írtunk 3 dogát.Nekünk még semmit nem szerveznek...

A lányoknak felajánlottak egy ruhát,de nem tetszett nekik.(jogosan!)Nekünk majd elő kell adni egy színdarabot még azt se tudjuk pontosan... A bankettről meg nem is beszéltünk...

2014. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8#.Nálunk is elment szülni a tanár(még nyáron),azóta 2 havonta váltogatják egymást a tanárok...9# Nálunk banketten a tanárok után fogunk enni,mert miért is ne..A ballagásról sokat nem tudok,annyit,hogy az egyenkendőnk kék lesz..;D
2014. febr. 12. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!