Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolába való belépés tiltása....

Iskolába való belépés tiltása. Van ilyen jogszabály?

Figyelt kérdés

Szép jó napot mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e olyan jogszabály vagy törvény, hogy én egy intézménybe(régi sulimba-tavaly ballagtam) nem mehetek be, csak a portáig. Mert, hogy nem lehet csak úgy ki-be járkálni és hogy a szülőket sem engedik be.(csak ha tanárral akar találkozni). Nevetségesnek tartom, hogy nem vihetek be egy számológépet a barátnőmnek anélkül, hogy a portás siránkozni kezdene, hogy nem enged be. Kérdésére, miszerint "Szerinted jól van ez így, hogy ki-be járkálsz?", egy "Tudtommal nincs olyan szabály, hogy nem lehet." választ adtam. Erre egy olyan reakció jött amit vártam. "Hát nincs, de szólhatok az igazgatónak ha gondolod". Hát mondtam, hogy bátran.. Milyen jogon tart kint? Nincs kiírva az ajtóra hogy idegeneknek(nem vagyok idegen, hisz évekig oda jártam) belépni tilos. Sem az iskola házirendjében, hogy a tanuló nem fogadhat látogatót a szünetben. :D

Szóval valami jogszabály vagy törvény van ami ellenem szólna, mielőtt harcba indulnék mint a spártaiak? :)

(Normális választ felpontozok!:))



2014. márc. 28. 09:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Olvastam minden az iskola oldalán fent lévő dokumentumot. Az iskola által feltöltött SZMSZ dokumentumban nem található efféle korlátozás.

Utolsó:

lehet az lesz :) :D

2014. márc. 28. 13:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha valami vadidegen csöves lennél,megértem,hogy pattog.De mivel odajártál(8?)évet,ezért nem kéne a kákán is a csomót keresnie.Feltételezem,hogy voltak magartásbeli -és egyéb problémáid,valószínűleg ezért volt veled ilyen f.zkalap,bár benne van az is a pakliban,hogy szimplán ilyen k.cs.g.Egyébként meg mondhattad volna,hogy "Jól van,akkor tessék idehívni a barátnőmet."Hangosbemondót feltalálták x éve,feltételezem ott is van,akármilyen "utolsó,putri hely",hogy a te szavaiddal éljek.Portáska bemondja,hogy "XY-t kérjük a portára",barátnőd odabattyog,odaadod neki,köszi puszi,és mész a dolgodra.Nem kell ilyen piszlicsáré dolgokból is jelenetet csinálni.Amúgy se jársz már oda,nem?
2014. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!