Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van közületek olyasvalaki,...

Van közületek olyasvalaki, aki hozzám hasonlóan úgy érzi, hogy idén tutira nem fog bejutni az orvosira?

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 13:02
 81/110 csakegypali ***** válasza:
Kémiából még énsem voltam szóbelizni,kedden megyek:) Megpróbálom a maximumot kihozni belőle. Remélhetőleg bejutok Debrecenbe.
2014. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/110 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne írd még le a dolgot, tavaly engem is kellemes meglepetés ért, mikor megtudtam, nemhogy orvosira, hanem fogorvosira vettek fel, a PTE-n ide kell több pont :)

Btw: az érettségin produkált teljesítményed nincs egyenes arányosságban azzal, hogy milyen a viselkedésed az egyetemen. Speciel a b.unkó tapló emberek épp olyanok közül kerültek ki, akik nagyon istennek hiszik magukat a q.rva jó -senkit nem érdekel- eredményeikkel, arról a klikkről nem is beszélve, akik csak olyan embereket vesznek be, akik orvos szülőktől származnak. Annyit még, a kémiám 51%os lett tavaly, számolásokban sosemvoltam jó, itt sem az erősségem. A tavalyi kémia vizsgám elsőre meglett hármassal, pedig sztem fele annyir nem készültem rá, mint emelt kémiára. Az idei biokémia csak holnap fog kiderülni, viszont minekután számolás egyáltalán nincs benne, ezért a tavaly produkált kémia érettségim eredménye újfent nem mérvadó. Ebben az évfolyamban sincsenek bunkóbb taplóbb emberek, mint a tavalyiban, és a felmérések alapján (mert itt az is van) kb ugyanannyira teljesítjük az egyes tárgyakat, mint azeddigiek. Azt gondolom, hogy akinek halvány lila fogalma sincsen erről a dologról, az tartsa meg már magának a véleményét, kivéve, ha direkt akar hülyét csinálni magából, mert mindössze ennyit sikerült :)

2014. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 csakegypali ***** válasza:
Sziásztok! Én már tudom az emelt szobelim.eredményeit. 419. Pontot számoltam. Gondoljázok hogy Debrecenbe vagy SZegedre elég lesz? Bocsi a helyesírási hibákért mobilról írom:)
2014. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
100%

Ez még a korábbi egy emeltes, egy közepes rendszerben is elég lett volna, vidéken szerintem 400 sem lesz idén sem.

Persze, meglepetések mindig érhetik az embert, de szerintem elég lesz bőven.

2014. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 csakegypali ***** válasza:

Amugy akik azt mondják hogy idén azért fog sokat emelkedni a ponthatár mert nagyobb a túljelentkezés.... ez szerintem nem teljesen igaz.

Hiszen csak az én csoportomban akik szóbeliztek kémiából 5-6 ember megsem jelent.Tehát azért szerintem morzsolódik a tömeg is..:) Nem hiszem hogy így összességében a tavalyihoz képest sokkal nagyobb lenne a jelentkezők száma:)

2014. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon remélem, hogy a kb 400 pontommal bejutok:)
2014. jún. 15. 16:42
 87/110 csakegypali ***** válasza:
Milyen lett a kémiád és a bioszod?:D
2014. jún. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/110 A kérdező kommentje:

A kémiám 67, a biosz 72%.

Neked?

2014. jún. 16. 18:51
 89/110 csakegypali ***** válasza:
A bioszom 79% akémia sajnos csak 59%. De akkor neked nem.több pontodnak kellene lennie? Vagy nem voltál kitűnő
2014. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 A kérdező kommentje:
Nem voltam kitűnő, de a közepek nagyon jòk lettek, ùgyhogy lehet hogy meglesz a 403-404 pont, de még az is igen hùzòs.:/
2014. jún. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!