Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki elvégezte...

Van itt olyan, aki elvégezte a kreatív írás (jobb agyféltekés írás) nevű tanfolyamot? Tényleg író lehet bárkiből, aki kijárja ezt a két napos kurzust vagy pedig csak egy átverés az egész?

Figyelt kérdés

#írás #jobb agyféltekés írás
2014. júl. 26. 14:51
1 2
 11/12 Ági71 válasza:
100%

Één nem csak elvégeztem, hanem ennek hatására 4 hónap alatt megírtam a mesekönyvem (156 oldal) - ami előtte még a fejemben sem volt meg - ki is adtam nyomtatásban, magánkiadásként... Nálam működött, nem kicsit, nagyon.

De h valóban író leszel-e, az rajtad múlik. Ez a jobb-agyféltekés módszer működik, ha akarod, ha nem. És ezen kár vitatkozni, 25 éve működnek a képzések a jobb agyféltekés rajzolással kapcsolatban is. Amúgy ott se leszel rajzművész 2-3 nap alatt, csak ha utána gyakorlod, csinálod. Itt ugyanez. Eltöltesz két fantasztikus napot egy hihetetlen jó és inspiráló csapatban (mert mindig azzá válik), kapsz a kezedbe egy módszert, egy lökést, és utána már rajtad múlik, h mit kezdesz vele. Én kezdtem. Más mit csinál, az a saját felelőssége. És hogy olyannak, aki még ki se próbálta, mi a véleménye, megint szerintem nem a mi dolgunk. HA kiváncsi vagy rá, akkor eljössz és kipróbálod. Ha nem vagy rá annyira kiváncsi, h fizess érte, akkor meg nem mindegy? ;) De eddig a 1,5 év alatt csak azok csalódtak benne, akik csalódni akartak... Ennyi :) Ja és nem Vidi Rita vagyok :P

2015. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Sipircke válasza:
100%

-Író, vagy bármi bárki lehet, hisz a tudás mindannyiunkban ott van, csak elő kell csalogatni!

-Ha nem érzek affinitást rá, hogy előhozzam írói hajlamaim, akkor nem megyek el a tanfolyamra, de véleményt sem nyilvánítok róla, mivel nem adtam meg magamnak az esélyt, hogy megismerhessem.

-Úgyszintén, ha kíváncsivá tesz, hogy mire képes vagy nem képes a jobb és a bal agyféltekém, utánajárok, utánaolvasok, elvégzek egy agykontroll tanfolyamot.

-Én abból indulok ki, mivel van jobb agyféltekés rajzolás, miért ne lehetne jobb agyféltekés írás is?!

-Én is elvégeztem a tanfolyamot, és fantasztikus dolgokat tapasztaltam meg ismét.

-Kedves kérdező! Ha igazi vágyat érzel rá, hogy elmenj erre a tanfolyamra, akkor ott a helyed, mert véletlenek nincsenek, nem ok nélkül figyeltél fel rá, hogy létezik ilyen. Veszteni valód nincs, nyerni valód annál több!

2015. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!