Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis gólyatábor. Nem...

Semmelweis gólyatábor. Nem túl kötött ez a néhány nap?

Figyelt kérdés

Ahogy néztem a képeket,videokat, aztlátom, hogy rengeteg feladat lesz, de mikor lesz szabadídőnk?

Este az oké, de az, hogy csak ugy eldumálunk a másikkal olyan nem is lesz?

Valamint kicsit úgy tűnik, hogy nem annyira lazák az emberek, mindenki arcán láttam feszültséget, valamint azt, hogy nem igazán engedhetik el magukat.

Buliba is tök komolyan mindenki bulizni? Nemis lehet kavarni a másikkal, mert kinéznek?



2014. aug. 6. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Lesz szabadidő, a bulik olyan lazák hogy majdnem szétesnek.


Meg persze a "kötelező" csapatépítés, hogy megszokd azokat akikkel évekig fogsz tanulni, de megéri.

2014. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én a helyedben a magam feszültségén gondolkodnék el, mielőtt játszod itt a nagy lazát, ha már egy programtervre így ráparázol.
2014. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De
2016. júl. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!