Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogyan kell felvenni...

Egyetemen hogyan kell felvenni a tanulandó tárgyakat?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom hogy egyetemen hogyan kell megválasztani a szakokat és hogy mikorra kell? Van valaki ebben segít vagy önmagunktól kell megoldani?

2014. aug. 25. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, csak tudod, milyen szakra jársz, nem? :D

Megkeresed az interneten a szakod mintatantervjét, aztán az alapján felveszed az ajánlott tárgyakat.

2014. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom milyen szakra járok csak nem tudom hol lehetne megnézni a tantervet és hogy meddig kell megcsinálni.
2014. aug. 25. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet segítene, ha kiírnád ide az egyetemed és szakod nevét, hátha valaki pont odajár és tud segíteni.

Addig csak annyit tudok mondani, hogy keresd az egyetemed honlapján, Facebook csoportban.

2014. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ELTE BTK informatikus könyvtáros szakra vettek fel csak sajna nem igazán tudom hogyan kell csinálni. Azt esetleg tudod hogy mikor van a határidő ilyenekre?
2014. aug. 25. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Neptunra felmész. A tárgyak menüpont alatt rámész a tárgyfelvételre és ott kiválasztod a 2014/2015 1. félévét. Kiad egy csomó tárgyat és ha 1. éves vagy megkeresed azokat, amelyeknél a félév fül alatt 1 van írva.
2014. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ah köszi holnap megnézem így. Köszi mindkettőtöknek a segítséget.
2014. aug. 25. 22:56
 7/8 SeinHime ***** válasza:
szia! szintén ELTE-BTK, csak másik szakon. nekünk lesz közös tárgyfelvétel a hökösökkel, érdeklődj valakitől, hogy nálatok is lesz-e :)
2014. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi :)
2014. aug. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!