Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tesiórára nem járok be,...

Tesiórára nem járok be, megbukhatok/lehet belole bajom?

Figyelt kérdés

Hali. Utál a testianárom, mert az ő szertornacsapata helyett MMA-ra mentem. Ma vittem neki a plusz kettő tesit leigazoló lapot, és nem hajlandó elfogadni, mert szatul futok. Az átlagnál alacsonyabb vagyok, kis lábak, szar tüdő, nem tudok futni, minden más 5-ös... És idén a plusz2 óra egybevág az edzésemmel. Azt mondta ismerősöm szarjam le, tesi igazolatlan nem lényeg, és tesiből nem buktathatnak meg, vagy ha igen akkor ugyse kell évetismételnem tesi miatt. Egyebkent 4-5-ös vagyok egy elég jó gimiben.

16/F



2014. okt. 7. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy az ismerősnek. Az igazolatlan óra sajnos komoly dolog. Ha csak abban van vitátok, hogy az általad választott sport megfelel-e 2 tornaórának, kérj segítséget az of-től, esetleg a szüleid beszéljenek a tanárral.

Mi van az iskola pedagógiai programjában? Vagy ha nem ott, akkor valahol másutt le kell legyen írva, mi tudható be testnevelés órának és mi nem. Ez nem lehet tanári önkény tárgya.

Ha viszont a tornaórán futni kell, akkor fuss, ahogy tudsz (kivéve ha orvosi felmentésed van pl. gerincbetegség miatt), aztán legföljebb 1-est kapsz, mert lassú voltál. Ettől még megbukni nem fogsz, ez csak egyetlen jegy.

2014. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!