Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mostani...

Mit gondoltok a mostani 2010-es központi felvételiről? ( 9. évfolyamra)

Figyelt kérdés
Szerintem a magyar nevetségesen könnyű volt, a matek viszont nagyon nehéz...
2010. jan. 23. 19:13
 1/10 anonim válasza:

én ezt nem írtam...

de megnéztem és rájöttem, hogy nem is nehéz.

majd jövő héten írok tehetséggondozót!

2010. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, és leblokkoltam teljesen, pedig itthon a matek jobban ment mint a magyar (matek oylan 40pontosra sikerült, magyar 30)...
2010. jan. 23. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is ro.hadt nehéz volt a matek....max 15-20 pontom lett, magyarból viszont 2-3 hiba csak
2010. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyar az különösen könnyű volt, bár szerintem örüljünk neki, mert így legalább jól sikerült mindannyiunknak, és attól legalább jó kedvünk lett :):P.A matek sem lett volna rettentő nehéz, ha még lett volna rá vagy +fél óra:D:P :). De a matek a többi évhez képest nehezebb volt szerintem.
2010. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek veled (utolsó kommentáló)
2010. jan. 24. 20:54
 6/10 anonim válasza:

kb. matekból 23 pontom lett

magyarból 48 körül

eddig a 2010-es volt a legnehezebb matek.

2010. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A magyar az valóban könnyű volt nagyon, a matek meg hát nem azt mondom hogy nehéz feladatok voltak, hanem kevés volt ez a 45 perc ahhoz hogy megoldjuk.

A javítókulcs alapján magyar az 87%-os lett, a matek viszont 29 ponttal 55%. Ahhoz képest hogy szinte senki se tudta rendesen megcsinálni ez még jónak számít. Persze vannak akik jól megtudták csinálni, itt gondolok az olyanokra akik 8 éve keresztül matekversenyekre jártak. Persze az is közbe játszott, hogy rengeteg gyereknek ez volt az első felvételije ami vizsga jellegű. Itt azok voltak előnybe akik minden évben belső vizsgát tesznek, mert tudják, hogy mire számítsanak és nem izgulnak annyira.

Na de most várom az eredményeket, remélem sikerült :)

És drukkolok hogy nektek is jó legyen :)

2010. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok

megvannak az eredmények :)

matek: 50/30 pont magyar: 50/40 pont

magyarból jobbra számítottam, a matek viszont szerintem elég jó lett :)


neked hogy sikerült?

2010. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nekem magyar: 46 pont, matek: 24 :S
2010. febr. 12. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:
azjóó :) utolsó voltam
2010. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!