Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megfogok bukni matekból, vagy...

Megfogok bukni matekból, vagy még van esélyem?

Figyelt kérdés
Nem sokára írunk TZ-t, 1,43-ra állok. Van még esélyem, vagy biztos megbukok? :(

2015. jan. 4. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel a reményt! Még meg lehet! Ajánlom, hogy még ma kezd el gyakorolni, és még akár meg is lehet a 3 is! Merj nagyot álmodni:) Csinálhatod a gyakorlást akár szorgalmiként is, hogy legalább lássa, hogy gyakoroltál, téged ez érdekel, és te neked ez igenis számít, és te nem adod fel, és neked nem jó az egyes:) Én holnap írok matematikából, és nekem is meg kell lennie a négyesnek:) Sok sikert:)
2015. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ez most lelkiekben sokat segített. Csak nagyon félek hogy ha esetleg nem úgy sikerülne... Remélem tényleg elég lesz. :(
2015. jan. 4. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, én is félek, de ha félek akkor nem is sikerülhet..Bíznom kell magamban, mert ha nem lesz meg a négyes, akkor nem kapok négyest matematikából, ami nem lenne jó, mivel most fogok felvételit írni 17-én:/ Szóval bízz magadban, és ne húzd az időt, kezdj el gyakorolni! Sikerülni fog, én is így fogok hozzáállni..És "ha mégse sikerülne" nem baj az, a tanárod látni fogja, hogy valamennyivel többet teljesítettél, mint ahogy szoktál.! Na de most állj neki, mert ha most nem állsz neki, máskor sem fogsz! Bízz magadban!:)
2015. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer. Nagyon sokat segítettél, remélem neked is sikerülni fog :)♥
2015. jan. 4. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hányadikban?
2016. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!