Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecenben a Tóth Árpád...

Debrecenben a Tóth Árpád Gimnázináziumban mennyire nehéz bekerülni a magyar-történelem szakra? Körülbelül mennyi pont kell? És a matematika-történelem?

Figyelt kérdés
ebbe az iskolába jelentkeznék és azt szeretném tudni ,hogy elég-e a 75-80 pont

2015. jan. 13. 19:23
 1/6 anonim válasza:

Szia!

A matek-töri szakban tudok segíteni. Az írásbelin elég a 75-80 pont (szerintem, bár nekem csak 70 lett tavaly), viszont ne csak ennyit próbálj elérni. Próbálj minél jobbat írni, és akkor több lesz az esélye hogy bekerülsz. De függ ez attól is, hogy mennyi pontot hozol (amelyek a felső tagozatos év végi jegyeid átlaga) és attól is, hogy mennyi pontot szerzel a szóbeli felvételin.

Gondolom a magyar-törin is hasonlóak az elvárások. Ja, és tegyél jó benyomást a szóbelin. Legyél összeszedett amennyire csak tudsz. :))

2015. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia:) En is nyolcadikos vagyok es magyar-tori nyelvi elokeszitos szakra szeretnek menni!:) Te voltal a magyar,esetleg a tori versenyukon?En igen es a magyaron 2.lettem!!*-* Ez remelem azert ad egy kis elonyt:) Majd irj,hogy milyen lett a kozpontid! ;)
2015. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A töri versenyen 24 pontom lett, az írásbelire meg ugye szombaton megyek.
2015. jan. 16. 10:06
 4/6 anonim válasza:
Szia tudom mar keso mert megvolt a szobeli.En nem jelentkeztem ide az adyba megyek ugynezki,De!Nalunk aki jelentkezett azt tuti felveszik eleg jo helyen vammak.Sot ide konnyebb bekerulni mint az angol NYEKre .majd ird le h felvettek e:)
2015. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsankaa:))) válasza:

Szia!

Én is ebben az évben felvételiztem a TÁG magyar-töri szakára. Húzós volt a felkészülés, de megérte. Az írásbelim 60 pont lett, a szóbelim max pontos. Az ideiglenes felvételi jegyzékben 50. voltam és felvettek.

Te bekerültél? :) Ha gondolod, írj privátot.

2015. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég 75-80 pont, de én megbántam hogy oda mentem.
2015. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!