Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2015 kozponti felveteli?

2015 kozponti felveteli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azert irtam most,hogy megkerdezzem,h a nyolcadik osztalyos irasbeli ,szoveges feladataban,amikor a buvarkidasrol volt szo,akkor a hoozza tartozo feladatreszhez( amikor kezjeleket mutogatnak,h capa stb) milyert nem jo a javitokulcs szerint,h messze van a hajo vagy part ? Mert szerintem egyertelmuen azt mutatja a kezjel,nem azt,h minden rendben van:) vagy csak en hiszem azt? Kulonben higy ment nektek? Szerintetek mennyi lesz az orszagos atlag?

2015. jan. 17. 17:26
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
Én is messze van a hajó vagy a part-ot írtam :D
2015. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
Én is azt írtam! Nem értettem en se :/
2015. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
én is azt írtam :S
2015. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Ne aggódjatok ma a suliban épp ezen vitatkoztunk egész nap, hogy most akkor mit is jelentett az a o betű. Nálunk szinte mindenki azt írta, hogy messze van a part/hajó úgyhogy nem csak ti rontottátok el.De egyébként úgy volt benne hogy ha az ujjaiddal mutatod az o betűt az a minden rendben VISZONT ha messze van a part/hajó akkor a testünkkel is formálhatjuk, ezért jelenti az a jel hogy minden rendben.
2015. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
En is ezt rontottam el😐szerntem tok nehez volt a matek meg a magyar is😕😨
2015. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
A barátnőm is elrontotta ezt a kérdést (amúgy én is), de neki nagyon fontos, hogy megfelelő pontszáma legyen mert nagyon erős iskolába jelentkezett (Révai, Krúdy) és az anyukája bement és megszerezte erre a feladatra a pontot neki (hozzáteszem ez inkább a tanár nagylelkűségén múlott).
2015. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
én is azt írtam viszont nem fogadták el és azt mondták azért mert a szövegben az van hogy ha a kezét ÖSSZEKULCSOLJA akkor jelenti a hajósat
2015. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Woow,de jo:) en meg azzal vagyok elfoglalva,hogy egy masik feladatban,mikor le kellett irni helyesen a mondtatot en az elsonel(muholdas sugarzasu,fiataloknak...) nem raktam a sugarzasu utan pontot. Nem tudom,hogy ezt elfogadjak-e. :/ bar en eros suliban irtam,szoval nem valoszinu
2015. jan. 22. 17:45
 29/34 anonim válasza:
mi pont ma probaltunk fellebezni erre a feladatra de nem adtak meg a plusz pontot:(
2015. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Melyikre? Amit elobb irtam ki vagy a hajosra?
2015. jan. 22. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!