Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek már innen valakit...

Felvettek már innen valakit Arany János Tehetséggondozó Programba? Mennyi pontotok lett? Melyik suliba mentek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem:D! 74 pontom lett, és Győrbe a Révaiba készülök.
2010. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én ismerek AJTP-seket, Kecskemét Katona, és kb a hátterét is tudom a dolgoknak
2010. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ELMESÉLITEK LÉGYSZI HOGY EZ EGYÁLTLÁN MI^^ kiváncsi vagyok rá, de nem tudtam meg eddig..
2010. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Szóval, ez egy - mint a nevéből is adódik - tehetséggondozó program, jó képességű tanulóknak, akiknek hátrányos a helyzetük(pl. falun laknak, elváltak a szülei stb.).

Ugyanazt a felvételit kellett megírnunk, mint másoknak, csak volt még hozzá egy 50 pontos képességfelmérő. Akik ebben részt vesznek, azoknak kötelező a kolesz(vagyis hát gondolom, mert a Révaiba muszáj), 5 éves gimis képzésnek felel meg (: .

2010. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, nagyjából... =)

És a miskolci Földes Ferenc Gimnáziumba megyek ezen program keretein belül, nekem is kötelező lesz a koli. A pszichológiai felmérő eredményét hogyan fogjuk megtudni? Az nem volt benne a levélben.

2010. febr. 18. 23:25
 6/15 anonim válasza:
Szia! én is AJTP-s vagyok én mik nemtudtuk meg sem a pontokat sem a pszichhlógiai teszt eredményét... csal azt hogy felvettek vagy sem...most felvételizel amúgy?:D
2010. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt akkor mondták meg, mikor bementem megnézni a felvételit.
2010. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, most felvételizem és már felvettek. A központi pontjait kiküldték, de én kíváncsi lennél a pszichósra is...
2010. febr. 20. 22:13
 9/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Gratulálok! Én nem idén felvételiztem és Veszprémbe járok a Lovassyba. :)

2010. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

sziasztook ..

én most felvételizek ajtp-s programra kőszegre....remélem sikerül majd :D

valaki mesélne nekem (olyan akit már felvettek) hogy bégülis milyen volt a "beválogatás" (felvételi,pszichológiai teszt,elbeszélgetés stb)


köszíí :D

2010. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!