Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki a miskolci Avasi Gimnázium...

Aki a miskolci Avasi Gimnáziumba jár, mesélne nekem az intézményről, szokásokról, stb?

Figyelt kérdés
Most nem csak az érdekel, hogy nehéz a tanulás stb. Hanem az, hogy van-e ebédlő és ha igen milyen ott a kaja ilyesmiket, minden érdekelne, mivel oda szeretnék járni. Még nem kaptam meg a levelet, de az ideiglenesen lista szerint bőven bent vagyok.

2015. ápr. 10. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Van, egy nagyon szépen felújított ebédlő.

Egy-két hónapig ettem ott, szerintem jó volt a kaja :) Csak amikor én jártam oda, akkor nagyon hülyén volt megszervezve, mert ha sok órád volt, akkor elkéstél az óráról, ha enni szerettél volna, ami miatt szóltak. De lehet ezen változtattak már, hiszen bejöttek a plusz tesik.

2015. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segített! :) Várom még mások válaszát, véleményét is!
2015. ápr. 11. 09:58
 3/8 anonim válasza:
szia engem is felvettek, te milyen szakra jelentkeztél? :)
2015. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én 6 évfolyamosra megyek és angolra :)
2015. máj. 14. 22:33
 5/8 anonim válasza:
Avasi? Pf...sok barna bőrűre számíthatsz :D
2015. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Aha,sokra, kb 0 járt oda amikor tavaly ott tanultam.
2015. okt. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
5. válaszolónak: Ja,persze..Ha már valamilyen intézménynek a nevében benne van,hogy "Avas",akkor az nyilván tele van cigányokkal..:D Látszik,hogy még az Avasi környékén sem voltál...
2016. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4/6-ik válaszolónak: Attól hogy a környéken él pár "barna bőrű" az nem azt jelenti, hogy az iskolába is felveszik őket. Elvégre eredmény is kell, szóval én az ötödik kommentelővel értek egyet, mert az unokatesóm is oda járt, most végzett és egy sem volt ott. Szóval szerintem jól jársz a sulival.
2018. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!