Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11. év végén megbuktam matekbó...

11. év végén megbuktam matekból. Képes lehetek még továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Estin tanulok, az okokra nem térnék ki. Szeretnék továbbtanulni majd (persze nem mérnök szakon vagy ahova erős matek kellene) de nagyon lelombozott, próbáltam tanulni de kevés ez a heti pár óra. Ha pótvizsgázok az a jegy fog számítani a ponthatárnál, vagy ezt a 11.év végét buktam, és egyesként lesz nyílvántartva? Köszönöm...

2015. jún. 10. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Húha. Ez így nagyon nehéz lesz. Miért akarod ezt a szakot?
2015. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat félre olvastam, de ettől függetlenül így elég nehéz lesz, mert még az estit sem tudod elvégezni.
2015. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: egy esti szak miért lenne könnyebb a nappalinál? Érettségire készítenek fel, márpedig az mindenhol ugyanolyan nehéz.


Kérdező: kéeps lehetsz továbbtanulni. Ha javítóvizsgán jobb jegyet szerzel, az kerül be a bizonyítványodba. Egyébként meg nem is biztos, hogy továbbtanulásnál nézik az évvégi jegyeket.

2015. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 19:32 Köszi, megnyugodtam :)


Igen, ugyanazt kérik estin, mint nappalin, csak kevesebb óraszámban. Nem tojok bele, de az a matek óra kevés, a többire is készültem, nagyobb sikerrel amik négyesek, ötösek. Valamit megpróbálok kitalálni, jó lenne ha a pótvizsga kerülne bele, talán összejönne egy hármas, négyes. :/


Aki másképp tudja, hogy működik ez, neki is szívesen várnám a véleményét :)

2015. jún. 10. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Én azt értem, de az egyetemen még többet fognak kérni. Sokkal többet. Egy vizsgaidőszak lesz majdnem egy érettségi. Hogy fogod elvégezni, ha az érettségiig sem jutsz el?
2015. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az még semmit sem jelent, hogy megbuktál,továbblépsz, a javítóvizsgára a lehető legjobban felkészülsz, és 12. ben pedig már meghúzod a tanulás. (mindent meg lehet tanulni, csak akarat és hozzáállás kérdése) Az érettségire becsületesen fél készülsz, leérettségizel. Ha egy felsőoktatási intézményebe való bejutásról pár ponttal csúsztál le akkor az alatt az 1 év alatt megcsinálsz egy nyelvvizsgát és/vagy egy okj-t amit +pontnak számítanak.
2015. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha megvan a javítóvizsga azt nézik senkit nem érdekel buktál e előtte.

am egyetemen teljesen más a légkör,bár többet kérnek de azt tanulod amit szeretsz,kevesebb a korlát sokszor a stressz is.

ISmerek olyat aki kettessel került be de azért megállta ott a helyét míg sokan 5-sel potyogtak ki... nem ez számít sikerülhet. de a természettudományos tárgyakat kerüld. még pl a földrajhoz is kell matek egyetemen így gondolkozz..

2015. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10. félévkor megbuktam matekból, most valószínűleg az érettségim 400 pont fölött lesz.(Matekom 3-as)

Persze értem én, hogy a 11.es jegyet viszed tovább, de akkor rámész a duplázásra, és nincsen gond. Csak érettségit akkor nem szabad elszúrni.

2015. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!