Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e Turisztikai szervező,...

Van-e Turisztikai szervező, értékesítő OKJ tanfolyam államilag finanszírozott formában?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, ha ez az első OKJ-m akkor azt ingyenesen végezhetem el iskolarendszerben, 24 éves koromig. Eddig csak tandíjköteles formában láttam az említett képzést. Ha tudtok olyan iskolákat, ahol elvégezhetem díjmentesem, kérem osszátok meg velem.


20(nemsokára 21)/L



2015. aug. 5. 13:19
 1/3 KetchMe válasza:
Szia! keresgéltem pár helyen államit, de valóban elég kevés van. Viszont linkelek pár sulit ahol van esély rá, csak telefonálj be és kiderül. Persze ez attól is függ, hogy melyik település közelében keresel iskolát. Sok szerencsét! (: [link] [link] [link] [link]
2015. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet :)
2015. aug. 5. 14:42
 3/3 anonim válasza:

Szia,az én sulimba van ilyen okj.s képzés. 2 éves

ha érdekel irj privit és segitek amiben tudok

2015. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!