Lehetek így tanár?

Figyelt kérdés
Biológia tanár szeretnék lenni de azt mondják általános suli után gimibe kell menni.Viszont ha én elmegyek egy szakközépbe ahol fodrásznak vagy másnak tanulok és utána fősulin állnék neki,akkor lehet belőlem tanár?

2015. szept. 29. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem, hogy igen.
2015. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi kell, majd tovább főiskolára (egyetemre). Ez gimnáziumban lényegesen egyszerűbb, mint szakközépben, de ott sem elvégezhetetlen.
2015. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ajánlják a legtöbben a gimnáziumot, hogy biztosan megfelelő alapokat kapj a sikeres érettségihez és a viszonylag zökkenőmentes egyetemi tanulmányokhoz.
2015. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. szept. 29. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. Az a lényeg, hogy a felvételi követelményeknek megfelelj majd.

Én például gépészeti és informatikai szakközépből indultam, s túl vagyok már egy történelem alapszakon, most pedig történelemtanárnak, illetve magyartanárnak tanulok.

2015. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. szept. 29. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!