Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarországon van ingyen...

Magyarországon van ingyen modell tanfolyam? (ami nem kamu)?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs
2010. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Tanfolyam? Minek?

Nem sokat lehet erről tanulni...

2010. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Semmi sincsen ingyen. Pláne nem ebben az iparágban.
2010. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
már mér lenne ingyen? szerinted az kinek érné meg? megáll az ész!
2010. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én voltam 1 ilyenen eleinte aztmondták h teljesen ingyenes, a szemembe hazudtak ember :D ma is úgy megyek ki az árkádba hogyha egy ember ezzel jön hozzám, akkor úgy leüvöltöm a fejét hogy menekül mint a macskaszarni


ugyanis volt felvételi két forduló volt, mindkettőn tökéletesen megfeleltem a második forduló végén meg közölte a kis csitridíva hogy "nágyon sok pénzt kell májd fizetni" és aztmondta hogy más cégeknél 600 ezer de náluk kivételesen olcsó: 185 ezer.

hát jó erre már felment az agyvizem de én nyugton voltam anyám mondta, hogy: akkor köszönjük szépen mi már nem is húzzuk tovább itt az időt.



szóval ha ilyenbe akarsz eljutni nagyon elkényeztetett kedvencgyereknek kell lenned :)

2010. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt vidáken gey kezdő vouge modell tanfolyam 40 ezer forint, ez 3 hónapos, heti egyszer van óra, itt megtanlítják az elméleti alapdolgokat, helyes étkezés, helyes öltözködés, járástechnika, önbizalom tréning,meg kirendelnek egy személyi edzőt.


de ez cask a kezdő, ezzel semmire nem mész, de akibe látnak lehetőséget, azt mehet haladóra, ami megint 3 hónap, 4 ezer plusz persze a járulékos költségek.

2011. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!