Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Azt hallottam hogy 22 év...

Azt hallottam hogy 22 év alatt az első OKJ-s tanfolyam ingyen van! Ez tényleg igaz? Ha igen, ezt bármilyen tanfolyamon ki lehet használni? Vagy hol tudnék ezeknek utána járni? Ki szeretnék tanulni egy szakmát, mert nem igazán tudok elhelyezkedni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ingyenes, ha még nincs másmilyen végzettséged.
2011. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 skarma ***** válasza:
A nővéremnek fizetnie kellett, pedig nincs más végzettsége.
2011. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan ingyenes, de van ahol pénzt kérnek a gyakorlati órákért.
2011. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23 év alatt ingyenes akkor, ha még nincs OKJ-s papírod.
2011. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A második szakma is lehet ingyenes, ha az anyagi körülmények miatt valaki nem tudná kifizetni, csak kérvényezni kell!!!!Tapasztalat


Ha középiskolában csinálod az okj-s szakot, ott általában nappali tagozaton ingyenes. Azt nem tudom, hogy tanfolyamon szerzett okj-s papírra az ingyenesség igaz-e, mert az a tanfolyamot szervezőktől is függ.


Utánajárni? Kérdezd meg a helyi jegyzőt. Neki ilyet tudnia kell. Vagy ha még isibe jársz, akkor egy tanárt.

2011. jún. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Írtam már egy ilyen felnőttképző-s sulinak, most várom a válaszukat!
2011. jún. 8. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!