Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu felsőfokú oklevél,...

Felvi.hu felsőfokú oklevél, felsőfokú tanulmányi eredmények. Mi ez?

Figyelt kérdés
Felvin jelentkeztem és ugye most felnyitották a felvi felületet,beléptem a dokumentumokhoz és ezt látom a dokumentumoknál,hogy : Felsőfokú oklevél ,meg Felsőfokú tanulmányi eredményeket kér,mint dokumentumok. Hisz én még nem is diplomáztam le sehol. Annyit írtam be a jelentkezéskor,hogy jártam már néhány félévet egy szakra,de passzívon vagyok, illetve nem mester szakra jelentkeztem,hanem egy osztatlan képzésre (6 éves). Nektek is megjelent ez?

2016. ápr. 20. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is megjelent, pedig jeleztem is, hogy nem fejeztem be azt a szakot...
2016. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is beírtam,hogy nem fejeztem be a szakot és előjött.

Viszont találtam ilyet a súgóban,ami megoldásnak tűnik,mivel a "Felsőfokú oklevél és a Felsőfokú tanulmányi eredmények" felett "Egyéb dokumentumokat" ír :

Egyéb dokumentumok: Ezek a dokumentumok nem kapcsolódnak közvetlenül a felvétel feltételeként megjelölt dokumentumokhoz, de a rögzített adatok alapján szükséges lehet benyújtásuk. Itt jelenik meg pl. alapképzésre, osztatlan mesterképzésre, felsőoktatási szakképzésre történő jelentkezés esetében a "felsőfokú oklevél" típusú dokumentum, amelyet csak abban az esetben kell jelentkezéséhez csatolnia, ha Ön rendelkezik alapképzésben/mesterképzésben szerzett (korábbi rendszerben főiskolai/egyetemi) végzettséggel és az intézmény lehetőséget ad a korábbi felsőfokú végzettség alapján történő pontszámításra, illetve Ön élni szeretne ezzel a lehetőséggel.

2016. ápr. 20. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez érthető, de akkor meg nem kéne villognia, hogy hiányos. :/
2016. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyugi, most telefonáltam be a felvi ügyfélszolgálatra és megkérdeztem,hogy akkor most ez mi?

Azt mondta,hogyha nincs diplomám ,tehát ez rám nem érvényes akkor hagyjam ezeket figyelmen kívül. Aztán megkérdeztem,hogy az nem baj -e,hogy sárgán világít a dokumentumok fül,hogy nem töltöttem még fel mindent? Erre is azt mondta,hogy nem baj. Ez csak ilyen figyelmeztető dolog. Ezt is hagyjam figyelmen kívül.

Gondoltam leírom, hátha idetalál még valaki. Úgyhogy no para :D

2016. ápr. 20. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj de jó :D én is írtam emailt még reggel, de a telefonálás nyilván gyorsabb. Köszi!
2016. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!