Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Raoul Wallenber suliról...

Raoul Wallenber suliról vélemények? Átmehetnék még ebben az évben? Van kolesza? Kanizsay Dorottya szakközép vélemények? -többi lent-

Figyelt kérdés

Csak 4 napja járok a Kanizsayba de már egy életre elegem is lett az egész helyből! Az osztálytársak mindig adják a műsort, olyan, klikkesek. Szinte egész nap kussolok egyedül mert nincs egy értelmes ember akivel beszélgetni lehetne, aki nem hülyülni, cigizni meg stb-zni akar. Az épület egy rohadt nagy lépcsős labirintus, szerencsére kb már tudom mi hol van. Tudom, hogy nem általános, de egyik tanárral sem lehet szünetben minimálisan is kommunikálni, mert egy tanárt sem lehet látni. Kevés ablak = kevés fény. Nem én vagyok az egyedüli "magányos farkas" az osztályban, mások is vannak akik egyedül ülik végig a napot. Mellesleg az ofő-m lehet, hogy jó "x" tanár, de rohadt rossz ofő.

Azt pedig nem hagyom ki, hogy a tesiterem kb akkor mint nálunk általánosban, csak magasabb, szóval nem valami nagy, erre mit ad az Isten(?), 2 (olykor 3) osztály van a teremben és velük kell dolgozni, csinálni a gyakorlatokat. Szégyenlős vagyok idegenek előtt (beleértve az osztályomat is), egyszerűen félek, erre franc tudja milyen hülye gyakorlatot kellene elvégezni ami ritka sz*rul, cikin néz ki, és még részemről izomlázat sem kapnék, utána meg egy még annál is rosszabb fogócska amit nem viccelek, kb alsó tagozatban játszottunk utoljára! Csodával határos amikor sírni támad kedvem, az meg pláne amikor sírok is, és ez ma majdnem meg is történt, többször is. Gyökerek voltak a régi osztálytársaim, sok tanárom is, de lehetett akármelyikkel beszélni, és most ne írja senki azt, hogy ez már általános. Meg azt se íja senki, hogy néztem volna meg előbb, mert mentem nyílt napra. Csak pont a végére értünk oda és külön fogadtak minket, láttam 2 termet és azt, hogy egy fél osztálynyi diák milyen jól elvan, nem tűntek ribisnek és remekül tudtak kicsit beszélni az egyik tanárral, mintha jó barátok lennének de mégis tiszteletteljesen.



2016. szept. 6. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg bármilyen másik EÜ-s iskoláról vélemények, tapasztalok?
2016. szept. 6. 17:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Most már maradj a Kanizsayban
2016. szept. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg még a Bókayt

(szintén egy eü-s suli)

2016. szept. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Semmiképpen! Nem viccelek ha azt írom, hogy néma, életkedv nélküli, szomorú, depressziós zombinak nézek ki bent, és gyorsan és biztosan itthon is.
2016. szept. 8. 07:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Végül átmentél másik iskolába, vagy ott maradtál a Kanizsayban?
2017. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!