Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti egyetemisták! Ti...

Budapesti egyetemisták! Ti mennyi pénzből jöttök ki egy hónapra?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzbe kerül nektek a teljes ottlét, kaja, utazás stb.

2016. dec. 10. 22:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve letudjátok bontani nekem mi mennyibe kerül? Köszönöm :)
2016. dec. 10. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
3450 Ft
2016. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Megpróbálom.


Kollégista vagyok, a koli díjam 17 ezer havonta - a sulitól 10 percnyi sétára lakom, van jól felszerelt konyhánk, fürdőszobánk, négyágyas szobában vagyok. A BKK diákbérlet 3450 havonta, ezt így is megéri megvenni, mert hetente 3x az egyetem egy másik karán van órám, ahova tömegközlekedéssel megyek, plusz hetente hazamegyek, így a pályaudvarra is el kell menni. Nem éri meg jeggyel vacakolni, az is drága. 9 ezer valamennyi a lakóhelyem és a Budapest közötti bérlet havonta. Kajára úgy 5 ezer forint körül elmegy egy héten, bár attól is függ, mennyi kaját viszek itthonról. Szerda-csütörtökön általában eszek valami olcsós menüs helyen, csütörtökön vagy pénteken megyek haza. Bulizni nem nagyon járok, évente ha 2x elmegyek, és akkor se költök kb. semmit. Színházba, moziba szoktam járni, kb. havonta 1x-2x, de ilyenkor is olcsó jegyeket veszek, pl. maesteszínház.hu-ról.


Mindent összegezve tehát olyan 50 ezer/hó, de ez persze nem mindig így van.

2016. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Én bejárós vagyok: 4045 a két bérletem. Hetente 2x bent eszem valami menüs helyen, néha veszek magamnak csokit, kis csecsebecsét. Másra nem nagyon költök, ritkán bulizok, és nem nyomtatok sokat. Ez 20-25 ezer havonta. De ezt egy az egyben meg is keresem.
2016. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2016. dec. 12. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!