Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Ha a tanár elírta a...

SOS! Ha a tanár elírta a vizsgajegyet? Rosszul számolt?

Figyelt kérdés

Van egy tárgyam, amin a zh és a vizsga is gépes tesztes volt, és a kettő alapján kapjuk a jegyet. Mindkettőnek az eredményét a neten kaptuk meg, ki volt írva egy %, visszanézni nem lehetett. Most kapott mindenki egy levelet, amiben az összesített eredményünk van, és nekem a zh és a vizsga % alapján egyáltalán nem ilyen magas összesített eredmény jön ki.

A neptunba is ehhez az összesített eredményhez tartozó jegyet írta be, így azért ellenőriznie kellett a neptun-kódokat minimum 2x.

Most mit csináljak? Ilyenkor szólni kell? Vagy lehetséges, hogy a vizsga eredményem %-át írta el és az összesített tényleg ennyire jó?(Bár ezt nehezen hiszem)

A vicc az egészben, hogy ha elírta és én számolom mégis jól, akkor nem sikerült a tárgy, ergo újra fel kell majd vennem, ami csak jövőre lesz lehetséges, azaz 1 évet csúszok..


2017. jan. 5. 12:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és megnéztem, de nincs másik ugyanilyen nevű diák, aki felvette volna ezt az órát.
2017. jan. 5. 12:30
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen szólni kell, és követelni, hogy megismételhesd a tárgyat a következő évben. Idióta...
2017. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!