Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy tudtok tanulni vizsgai...

Ti hogy tudtok tanulni vizsgaidőszakban? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nem tudok koncentrálni, egyfolytában ugatnak a kutyák. Egész nap folyamatosan. Nem tudok figyelni, fáj a fejem és minden csak idegesít. Veletek is volt már ilyen? Nem tudom mit csináljak , mert a füldugó sem használ, ugyanúgy hallom a kutyákat és már a fülem is fáj mert annyit használom. Ha pedig bekapcsolom a tv-t, vagy filmet vagy zenét akkor megint csak nem tudok koncentrálni. Van valami tippetek? Mit szoktatok ilyenkor csinálni?

2017. jan. 16. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elmegyek könyvtárba.
2017. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De amugyis ilyen nehezkes, vagy a vrge fele vagy, es mar minden sz..r? Amugy en is a konyvtarat javaslom. Ott csond van.
2017. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én becsukom a szobám ajtaját. Lefekszem az ágyba és olvasok, ha az már kényelmetlen leülök az asztalomhoz. Ezeket váltogatom 2 óránként. 1,5-2 óra után mindig tartok 5 perc szünetet. Így akár egésznap tudok tanulni. Zenét nem hallgatok közben, a TV pedig szintén felesleges tanuláshoz, mert nagyon eltereli a figyelmet. Arra szoktam még figyelni, hogy igyak eleget. A kutya ugatás és egyéb zajok engem nem zavarnak. Én pont a könyvtárba nem tudok rendesen odafigyelni, oda csak akkor megyek ha kutatás kell mondjuk egy beadandóhoz.
2017. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!