Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatikus könyvtáros...

Informatikus könyvtáros diplomám van, felvettek egy általános iskolába, mint iskolai könyvtáros 1 évre. Mennyi lesz a fizetésem? Melyik bér csoportba tartozom?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a két kérdést miért nem a munkáltatódnak tetted fel amikor felvett?
2018. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felvettek valahová és a fizetésedről sem tudsz? Az igen....
2018. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert az állásra postai úton jelentkeztem, a közigálláson találtam. És tegnap felhívtak, hogy enyém az állás és augusztusban találkozunk aztán nem is szaporította a szót és letette. Utólag persze én is buta voltam, mert rá kellett volna kérdeznem...
2018. júl. 6. 09:34
 5/7 A kérdező kommentje:
És persze a lényeg az, hogy személyesen még nem is találkoztunk, be se hívtak.
2018. júl. 6. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a 3-as szerint van a bér - ilyen helyeken nincs alku, meg miegymás.
2018. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt a bértáblát már én is nézegettem, hogy bizonyos besorolások alapján történik a fizetés. Ha jól tudom, akkor rám az F besorolás vonatkozna? Mert az alatt értik, hogy főiskolai vagy egyetemi végzettségel rendelkeznek.
2018. júl. 6. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!