Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ennyi pontszámmal felvehetnek...

Ennyi pontszámmal felvehetnek az egyetemre?

Figyelt kérdés
Nincs emelt szintem, sem többletpontom, így 308 pontom lett. Kereskedelem és marketingre jelentkeztem budapesti egyetemekre. Felvehetnek állami alapképzésre ennyi ponttal, vagy ne is reménykedjek?

2018. júl. 22. 11:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akkor örülj magadnak hogy utána néztél :)

Mikor én jelentkeztem konkrétan semmiről nem volt fogalmam hogy mi hogyan megy a felvetelivel kapcsolatban, és ezzel nem voltam egyedül, a felvi sem nyújt túl nagy tájékoztatást:)

2018. júl. 22. 23:20
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én jelentkeztem konkrétan semmiről nem volt fogalmam hogy mi hogyan megy a felvetelivel kapcsolatban, és ezzel nem voltam egyedül, a felvi sem nyújt túl nagy tájékoztatást:


Dehogyisnem. Én minden információt megtaláltam rajta ami kellett.Csk használni kell az oldal keresőjét. Arról nem is beszélve, hogy tele volt a tv, a hírportálok és a felvételi tájékoztató is az államilag meghatározott ponthatárokkal. Egy elvileg felnőtt, egyetemre készülő embertől elvárható lenne szerintem hogy utána nézzen dolgainak.


Másodsorban: megnézed a felvi ponthatárait, láthatod hogy államin szinte sosem volt még 400 pont alatt, tehát egyértelmű hogy 308 ponttal esélytelen.

2018. júl. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén jelentkeztem, mégis mindennek utánanéztem, és a Felvi igenis NAGY segítséget nyújt!
2018. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Kevés :/ Az előre meghatározott minimum pontszám 428 idén
2018. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!