Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Ady Endre gimnáziumr...

Debreceni Ady Endre gimnáziumról tudna segíteni valaki tapasztalatokat, véleményeket mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8-os vagyok, nagyon szeretnék bekerülni az Adyba. Hallottam már hideget meleget, de általában mindig azok ,,szidják" a sulit, akik nem is odajárnak, nem tudnak róla semmit.

Ha tudna valaki mondani személyes véleményt, tapasztalatot a közösségről, tanárokról, és hogy milyen átlaggal, pontokkal lehet bekerülni akkor azt megköszönném!



2018. dec. 2. 13:20
 1/5 A kérdező kommentje:

És azt kifelejtettem a szövegből, :D

hogy a két tanítási nyelvű érdekelne, ha valaki arra jár tudna mondani róla pár szót? Hogy zajlanak az órák? A több nyelvi óraszám miatt délután is suliba kell lenni? Vagy ez csak 0 évben van? Köszönöm!

2018. dec. 2. 13:27
 2/5 anonim válasza:

Szia! Én most vagyok 9.-es Ady-s voltam.

Én Borsodi vagyok, és a tàvolsàg miatt sulit vàltottam. Az Ady-ba a tanàrok nagyon jók. (1-2 kivételével). A diàkok nem szeretik a dràmàsokat ( én is az voltam). Az osztàlytàrsak nagyon jók, de viszont sok minden ott a pénzről szól. Ilyen kiràndulàs, olyan, Olaszorszàg,Franciaorszàg, ( ez mind osztàlykiràndulàs)! De Az Ady ha nem lennének köztük barmok akkor teljesen tökéletes lenne. Milyen szakra szeretnél menni?

A központit meg kell írnod maximum: 65 pontra a szóbelinek viszont jol kell sikerülnie! Egyébként ha kevesebb pontot írsz, ne keseredj el, ne sírj, mert én is sokkal kevesebbet írtam és felvettek!!!

2018. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Nyek re vagy kettanra szeretnék menni. Hány ponttal vettek fel? És hogy érted hogy sokminden a pénzről szól?
2018. dec. 20. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is Adys voltam 10.ig aztán ott hagytam, nem igazán volt az én világom, elég sok osztálytársam volt, aki elég felvágós, magamutogató, beképzelt. Nekem 2év alatt az jött le, hogy elég sznob iskola, de figyelj, valakinek ez tetszik, semmiképp ne drámára menj, ha teheted, őket alapból nem bírják a suliban, mert olyan "művész lelkek" 🙄
2018. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, hány ponttal vettek fel?? Köszi a választ! <3
2018. dec. 30. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!