Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kőszívű ember fiai c....

A kőszívű ember fiai c. regénynek mi az üzenete számodra?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Valós véleményeket vársz vagy csak a házi feladatot akarod megcsináltatni?

Ez volt az a regény, ahol abbahagytam a kötelezők olvasását, annyira rossz volt.

2021. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Az engem is kivitt, pedig a Pál utcai fiúk vagy a Vuk nagyon király még sok más is, de ez....
2021. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Házihoz kell,de nekem se tetszik így pedig nem tudom kiolvasni...
2021. febr. 13. 19:11
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Google a legjobb barátnőd. Tele van a net olvasónaplókkal, elemzésekkel.
2021. febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valaki más esetleg tudna segíteni?
2021. febr. 13. 19:35
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nincs bevezetve hozzátok a google?
2021. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Bakker ennyire rohadtlusta nem lehetsz!! Google legelső találat!


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazif..

2021. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én véleményeket kérnék hogy számodra mit üzen.

Amugy nagyon jó hogy értelmes válaszokat és segítséget kéne adnotok de nem hanem inkább lehuzzátok az embert és egyáltalán nem segítetek.

2021. febr. 13. 19:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a linkelt kérdés alatt egy véldmény számára mi az üzenete...
2021. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit el vagy tévedve. A házi feladat a te véleményedet kérdezi, és nem azt mondja hogy tedd fel a neten a kérdést és csináltasd meg másokkal a feladatot.


Nekem az a regény üzenete, hogy vagy olvasd el, vagy ne válaszolj a kérdésre, ha nem tudsz. Az élet sem úgy működik, hogy mindig minden sikerül és tökéletes. Ha nem tudsz valamit vagy nem akarsz, akkor vállald be, de ne elégedetlenkedj, hogy neked miért nem ugrik ide 10 ember és olvassa el helyetted a kötelező olvasmányt, meg írja meg az olvasónaplót.

Úgy, hogy a válasz már rég fent van a neten évek óta, és nem vagy hajlandó/képes megkeresni. Eléd teszi más, bele a kicsi szádba, hogy szinte semmit ne kelljen csinálod, ha már ennyire lusta, vagy funkcionális analfabéta vagy, és még így neked áll feljebb.

2021. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!