Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kőszívű ember fiai c....

A kőszívű ember fiai c. regénynek mi az üzenete számodra?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 18:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Halljátok kérdeztem valamit aztán funkcionális analfabéta vagyok...kicsit visszább vehetnél az arcodból!Képzeld utána néztem és láttam is a linken található dolgot,de a válasz sajnos nekem nem volt jó ezért megkérdeztem újból de ha nem tudsz vagy nem akarsz válaszolni a kérdésemre akkor miért itt pazarlod azt a drága időd?Mert igazából te írod hogy ha nem tudom a választ akkor ne válaszoljak de igazából te még mindig itt pattogsz.
2021. febr. 13. 20:45
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

#10: hát nem elképesztő??


Más kiguglizza neki, és még neki áll feljebb.


Pofám leszakad...

2021. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 szakadjon
2021. febr. 13. 20:50
 14/15 anonim ***** válasza:

Ohh én se szerettem, hál'Istennek nekünk nem kellett elolvasni, csak a filmet megnézni belőle, ami nekem nagyon tetszett :) Az rövid, nézd meg, és akkor tudsz írni a történetről, hiszen az nem más a könyvhöz képest.


Nekem az maradt meg, hogy Jenő volt kb az első filmbéli karakter, akit igazán favorizálni tudtam. Lehet ma megnézem a filmet, és akkor felelevenítem a dolgokat, egyedül arra emlékszem, hogy nem éreztem igazságosnak a karakterek történetének lezárását.

2021. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2021. febr. 14. 01:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!