Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanátok ezt angolra?...

Lefordítanátok ezt angolra? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés

Ezúton szeretném az ... honlapján meghirdetett telefonos operátori pozíciójukat megpályázni. Mint ahogyan önéletrajzomból is kitűnik, több mint két éves tapasztalattal rendelkezem, és nagy gyakorlatot szereztem operátori, értékesítési vonalon.


Jelenleg harmadéves vagyok az ...., eddigi tanulmányaim során átfogó ismereteket szereztem a pénzügyi, gazdasági vonalon, úgy gondolom, ez is hozzájárult eddigi szakmai sikereimhez.


Több mint két éves call centerben eltöltött munkám során kiválóan megtanultam csapatban dolgozni, jelentős sikereket értünk el együtt az értékesítés területén. Továbbra is szeretnék ezen a területen dolgozni, ezt érzem igazán testhezálló munkakörnek.


Munkatársaim szorgalmas, lelkiismeretes, segítőkész embernek ismertek meg. Célom egy olyan stabil munkahelyen, hosszútávon, fiatalos környezetben dolgozni, ahol munkámmal hozzájárulhatok a cég sikereihez.


2010. nov. 30. 12:46
 1/10 anonim válasza:
Itt Te is megteheted:www.morhoplogic.hu
2010. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, de mivel ez egy motivációs levélnek tűnik, nyilván pályázol egy állásra, ahol feltétel az angol nyelvtudás. Ha most lefordítjuk neked, a személyes beszélgetésre is menjünk el veled?
2010. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell, egy hveromnak segítek, és ez egy házi feladat, nem pályázik igazából sehova. Mellesleg ehhez az álláshoz nem is feltétel az angol, aóebből is látszik, h ez egy házi. De mindegy, köszönöm a sok rendkívül haszns választ. Lefordítottam én is egyébként, csak le akartam ellenőrizni, hogy jól vagy hogy miket hibáztam.
2010. nov. 30. 13:29
 4/10 A kérdező kommentje:
jav.: ebből
2010. nov. 30. 13:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam egyébként ilyet kérni, de ezen a jegye múlik, aki jó angolos, nagyon megköszönném, ha szánna rá pár percet.:)
2010. nov. 30. 13:38
 6/10 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá tudósnak lenni, csak bemásolni:


[link]

2010. nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen-igen, ide bemásoltam, csak nem tudom, mennyire pontos ez a fordító. Te tudod esetleg?:)
2010. nov. 30. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
eléggé pontos, én meg vagyok vele elégedve ;)
2010. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. nov. 30. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
minden fordító egy rakás szar.
2010. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!