Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítanátok ezt nekem...

Lefordítanátok ezt nekem németre? Nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
Szia Inez! Elolvastuk a leveled, örülök hogy megtaláltuk egymást. Esetleg Janának a címét nem tudnád elküldeni? Nem tennétek fel magatokról képeket a facebookra? Mi is teszünk fel képeket az oldalra. Anyukáddal mi van? Várom válaszod. Puszi, Ica
2011. febr. 1. 15:51
 1/5 anonim válasza:
50%

Hallo Inez. Wir den Brief gelesen ,ich bin froh , dass wir einander gefunden.Jana vielleicht nicht wissen, die Adresse zu schicken? Würden sie für sich selbst ist nicht das facebook geben ? Was können wir laden Bilder auf die Website. Wast ist deine Mutter? Freuen uns auf Ihre Antwort.Kus Ica.


Remélem tudtam segiteni..

2011. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első google-fordítóról van? :)


Hallo Inez! Wir haben deinen Brief gelesen und ich bin froh, dass wir einander gefunden haben. Könntest du mir vielleicht den Address von Jana schicken? Könntest du einige Fotos auf facebook aufladen? Wir werden auch ein Paar aufladen. Was ist los mit deiner Mutter? Ich warte auf deinen Antwort.

Tschüss,

Ica

2011. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a fele igen mért??
2011. febr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nyelvtanilag nem egészen volt a topon, de ne haragudj, nem akartalak megsérteni amúgy ezzel.
2011. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jó én csak segíteni akartam :D nem sértettél meg
2011. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!