Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S.! Angol baráti levél?...

S. O. S.! Angol baráti levél? Jó így?

Figyelt kérdés

Szval a levél:

Dear Friend!

Sorry for not writing to you for so long but I have a great deal of studying to do.In your last letter you asked me to write you about my study(a tanulmányomról(?))Now I'll summarise the most important things in a few sentences...

First of all I written the entrance examination(felvételi vizsga(?)).I don't know that admitted me but I don't worry.

Secondly my school achievement(tanulmányi eredmény(?))is falling(romlott(?)).

And last but not least my slow walk(ballagás(?)) going to on June.

Well, I hope I remembered everything but if I haven't, please write again and ask any questions you've got.

Write soon.

Yours Friend xxxxxxxx


Ahol zárójelbe írtam a szavakat magyarul ott arra a szóra gondoltam de nem vok benne biztos h így van angolul.Légyszi nézzétek át és ha nem jó vmi írjátok le!

Aki segít azt felpontozom!!!!!!;)


2011. febr. 9. 14:55
 1/6 anonim válasza:
a ballagás sztem school leaving day. mert a slow walking, az a szó szerinti bandukolás
2011. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andibandii válasza:
68%

...going to in June.

+is falling az nem múltidő.My study results deteriorated.Ezt találtam.

2011. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszike:D

De h kell kimondani azt a szót h: deteriorated?XĐ

2011. febr. 9. 15:14
 4/6 anonim válasza:
100%
2011. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
katt a meghallgatásra
2011. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon értem mit mondXDDe kössz úgyis mindjárt megyek angolra és a tanárnő majd megmondja:D
2011. febr. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!