Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A mai Kenguru matek verseny...

A mai Kenguru matek verseny (11-12. oszt) 28-as feladatára melyik volt a jó megoldás? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Ez volt az a feladat, ahol nem volt A válasz. Valahogy így volt: Egy kockát építünk fel 3*3 kisebb kockából. A kocka középpontján átmenő, a testátlóra merőleges síkkal elvágjuk ezt. Hány kockát vágunk el?
2011. márc. 17. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az "A"-t jelöltem meg, mert szerintem 9 kockát vág el, de nem biztos.
2011. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szeretném megerősíteni az első választ...mert én is így tettem :D bár szerintem a kérdést érvénytelenné teszik....
2011. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

most olvastam a zalamat.hu-n: A 11-12. osztályosok 28. feladatában az A válasz lemaradt, de ez a feladat megoldása során nem okozhat problémát, a helyes válasz a másik négy között van.


akkor mégsem 9? tudtam, hogy mégsem olyan könnyű az a példa....

2011. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ejnye...akkor melyik a helyes válasz és miért?
2011. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én a 18-at írtam, csak nem vagyok biztos benne.
2011. márc. 17. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kihagytam. Király vagyok, mi? :D
2011. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

A helyes válasz a C !!!! ebben 100%-ig biztos vagyok!

(Könyörgöm én 6. osztályos vagyok, és mégis tudtam...talán azért mert megnéztem a MEGOLDÓKULCSOT!!!!!!-.-" szánalom mennyi idióta ember van...)

2011. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez valami fölháborító, milyen szánalmasak vagyunk...


első

2011. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a szánalmas, aki nem néz szét, mielőtt mást szánalmasnak nevezne! Nézd meg talán a kérdés kiírásának idejét, és azt, hogy a megoldókulcs mikor került fel...
2011. ápr. 8. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:

hát vannak sajnos ilyen emberek is :S

de aki esetleg még benéz, ti milyen eredményeket értetek el? :)

2011. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!