Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leiner Laura - Bábel könyvajánló?

Leiner Laura - Bábel könyvajánló?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnapra kéne Leiner Laura- Bábel című könyvéről könyvajánlót csinálnom, de semmi ötletem sincsen,ami a könyv hátulján van,abból pedig nem lehet beleírni,és így nehézkes. Ha valaki akár csak 1-2 mondatot is,de tudna írni nekem? Köszönöm:)

2015. dec. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem olvasok ilyen mocskot, így nem.
2015. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelmiség árad:D nem véleményt kértem,hanem segítséget. Ha nem tudsz segíteni,ne avatkozz bele rossz szavakkal. Köszönöm:)
2015. dec. 13. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Google-ba beírod, biztos kidob párat, abból meg összeollózod, ami neked kell.
2015. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Először is az a fontos, hogy tudd, értsd a sztorit, másszóval mivel most könyvről van szó, az a lényeg, hogy olvastad e, mert ha nem, ne is próbálkozz.

Másodszor, ha már olvastad és tudod a sztorit, mindenképp azza kezd, hogy pl. Egy tinédzser lány szerelmi életéről szól, vagy például, "ez egy párválasztással (is) fogalkozó könyv. Igy az alapot mindenképp le és mégegyszer elmondom az ellejére kell írni. Utána jöhet egy pár érdekesség pl.nagyon érdekesek a szereplőknek a leírása, utána jöhet még egy pár szokásos dolog pl. nagyon szórakoztató, tündéri, érdeked, érdekfeszítő,...blablabla. Utána lehet egy pár aranyos, vicces idézet, amikre figyelni kell, hogy ne csak te értsd, aki olvasta is a könyvet, hanem annak is érthető legyen a poén, aki még nem olvasta. pl."Ott vagyok, ahol a madár se jár. Csak BoldiZsááár" ezt ezen nem sokan röhögnének azok közül , akik még ne olvasták, de pl.

"– Abdul, apád keres – nyújtotta Hipó a telefonját.

– Miért?

– Mert a fia vagy."

ezen mindenki elmosolyodhat, akár olvasta, akár nem.

Remélem segítettem

2015. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!