Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjak könyvajánlót...

Hogyan írjak könyvajánlót (többi lent)?

Figyelt kérdés

Magyar tanártol azt a feladatot kaptuk, hogy írjunk egy nyáron olvasott könyvröl ajánlót. Külön felhívta a figyelmet, hogy ne kezdjük leírni a cselekmény szálat, mert ő nem arra kíváncsi. Már nekifogtam 5x, de egyszerűen nem tudom hogyan is kéne kinéznie egy ilyennek. Remélem kb lehet érteni mi a problémám.


15/f



2015. szept. 5. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán leírod, hogy számodra mit jelentett az a könyv. Kinek ajánlanád, milyen érzéseid támadtak közben, hogy érezted magad, mit is ír le a könyv igazából (pl. egy fiatal fiú küzdelmét a betegséggel, ami sok embert inspirálhat blaablablabla). Elég sokat lehet rizsázni.
2015. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%

Én pl elolvastam a Vérbirkák lázadása c. könyvet


Namármost: A Vérbirkák lázadása egy nagyon kalandos és izgalmas könyv. Egy lányról, Belláró szól aki rengeteg kalandon megy át, hogy szerelmével Edwarddal együtt lehessen. A könyv nagyon szépen leírja a lány érzéseit. Edwardot a birkát pedig kedvesen ábrázolja noha az malacokat eszik.

A történetben rengeteg olyan esemény van ami miatt szinte lehetetlen letenni. Együtt sírunk a főszereplővel a malacállomány halála miatt és együtt nevetünk mikor olyan helyzet van.

Ez egy brilliáns és emlékezetes könyv.

Ajánlom mindazoknak akik szerelmesek, vagy csak egy kis kikapcsolódásra vágynak.

Ajánlom kicsiknek és nagyoknak, malacoknak és birkáknak egyaránt.


Na kb ennyi :)

2015. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!